fbpx

Formy współpracy

FORMY I ZASADY WSPÓŁPRACY

Potrafimy działać sprawnie oraz pod presją czasu. Mamy zdalny kontakt z klientem w dowolnej formie oraz elektroniczny obieg dokumentów, przy zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa w komunikacji.

Metody współpracy

Jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych Klientów w zakresie formy współpracy. W zależności od potrzeb zapewniamy odbiór dokumentów w siedzibie klienta lub w formie elektronicznej, stały kontakt telefoniczny i e-mailowy. Zapewniamy bezpłatny odbiór dokumentów z siedziby klienta.

Współpraca stała

Polega na stałym kontakcie z klientem za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu, a ponadto w miarę potrzeb obejmuje również konsultacje w siedzibie klienta lub w siedzibie ENPIRE Finanse w Bydgoszczy. Obsługa stała prowadzona jest za miesięcznym wynagrodzeniem ryczałtowym, którego wysokość ustalana jest w zależności od formy prowadzonej księgowości (księgowość pełna lub uproszczona forma), ilości dokumentów oraz rodzaju prowadzonej działalności (produkcja, usługi, handel).Copyright 2022 ENPIRE. Polityka prywatności & Cookies
ENPIRE ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz | NIP: 9532556300 | REGON: 340351420 | tel. +48 52 569 91 62